Студія йоги

Фізкультурний центр Padme Hum, Київ
Падме Хум є київським центром для всебічного фітнесу та повного виконання. Ми пропонуємо широкий спектр уроків йоги відповідно до будь-яких можливостей, разом з пілатесом, зумбою та широким спектром лікувальних процедур, таких як акупунктура, реікі, масаж та тайський пост. Ми розуміємо, що розум сильний, коли тіло перебуває в стані повної свідомості, і ми намагаємось забезпечити усіх наших клієнтів унікальною індивідуальною підтримкою, необхідною для постійного збереження повного здоров’я. Наш розслабляючий ресторан пропонує вегетаріанські страви та соковижий бар, тому відвідувачі загального оздоровчого центру не від’їжджають, не маючи жодних переваг.

Заняття

Padme Hum пропонує різноманітні уроки йоги для груп або окремих людей. Якщо ви хочете випробувати найкращу йогу, яку може запропонувати Київ, зв’яжіться, щоб дізнатись більше про заняття, які пропонуються в нашій найсучаснішій студії йоги. Наші заняття з йоги включають:

— початківці йоги
— Відновна йога
— Діти йоги
— пляжна йога
— Енергетична йога
— Йога детоксикації

Всі наші заняття з йоги управляються досвідченими професіоналами, з навичками надати найкращі практики йоги всім нашим клієнтам. Ми розуміємо великі переваги йоги для релаксації та медитації, тому всі наші заняття спрямовані на те, щоб допомогти клієнтам досягти максимально можливої ​​нагороди від класів.

Якщо ви віддаєте перевагу вибрати приватні заняття йоги з урахуванням ваших потреб, то зв’яжіться сьогодні, щоб розповісти про свої потреби, і ми надамо інформацію про індивідуальне навчання йоги.

Пілатес, Київ

Якщо ви шукаєте добре оформлену студію Pilates в самому центрі Києва, то Падме Хум — це найкраще місце для прогулянки. Ви можете приєднатися до будь-якого нашого курсу Pilates або вибрати індивідуальне навчання Пілатесу, яке буде більш точно адаптовано до ваших потреб. Після того, як ви виконали тренажер для пілатесу, потрібно спокійно розслабитися в нашій кімнаті медитації, оскільки це забезпечує ще більший відблиск у вашому розумі і душі.

Зумба студія Київ

Наша сучасна студія Zumba Kiev пропонує цілий ряд енергійних класів, які підходять для сучасного способу життя. Якщо ви хочете отримати найкращі Zumba Kiev, то зв’яжіться з нами сьогодні, щоб забронювати клас або два, а також зупинити Zumba з професіоналами.

Наші об’єкти

Всі наші класи саморозвитку забезпечують все, що тіло потребує, щоб забезпечити почуття загального благополуччя та позитивності. У Падме-гумі ви знайдете зручні чоловічі та жіночі роздягальні з душем, а також можуть скористатися різноманітними масажами та іншими терапевтичними заходами. Ми знаємо, що наш фітнес-центр прекрасно обладнаний і забезпечує найкращий вибір класів та терапії для чоловіків, жінок та дітей будь-якого віку. Якщо ви хочете дізнатись більше, напишіть нам сьогодні, і ми будемо раді надати вам ще більше інформації про наш сучасний, добре обладнаний студії та фітнес-центр.

Терапія

Поряд з широким спектром пропонованих розслабляючих масажів ми також пропонуємо акупунктуру, купування, реікі, психологічні зцілення, консультації та класи емоційного інтелекту. Ми працюємо на тому розумінні, що кожен потребує підтримки в певний час, і наші терапевти мають емпатію та професіоналізм для роботи з клієнтами на будь-якому етапі свого життя.

Тайська програма піклування та детоксикації, яку ми пропонуємо, — це інтенсивна та цілюща програма, яка триває сім днів. Ви будете почувати себе оновленими та омолоденими за цією програмою, розвинути набагато глибше розуміння вашого тіла та більш глибоке усвідомлення власних потреб. Ми також пропонуємо різноманітні програми для голодування, втрати ваги та детоксикації, тому зателефонуйте нам сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ви можете гарантувати, що ваш розум, тіло та душа завжди в гармонії.

Йога поєднує в собі методи медитації, але ви також можете насолодитися низкою різних класів та груп медитації в Падме Хум. До них відносяться керована медитація, буддійські медитаційні групи, творча медитація і медитація Nidra. Якщо ви віддаєте перевагу індивідуальному навчання в техніці медитації, ми можемо запропонувати спеціальний курс медитації відповідно до ваших потреб.

І, нарешті, наша тайська трав’яна парова лазня забезпечує пік релаксаційної терапії людям будь-якого віку. Ми пропонуємо комбінацію різних трав для точного задоволення потреб наших клієнтів. Отже, якщо ви шукаєте парові ваги, ви знайдете програму лікування, яка підходить для Padme Hum. Наші омолоджувальні трав’яні парові ванни можуть освіжити розум і підвищити імунну систему, а також корисно для членів, які страждають на різні медичні умови, такі як скарги на респіраторні або шкірні покриви. Ви можете освіжити, розслабитись та розслабитися у нашій трав’яній паровій бані, і знайдете, що вони чудово полегшують біль від болю суглобів або м’язів та допомагають забезпечити спокійний сон на регулярній основі.

Отримайте зв’язок із Падме Гумом сьогодні, щоб дізнатись більше про найкращий обладнаний фітнес-центр, який може запропонувати Київ.

Перейти к верхней панели